لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ‌ 1 فوتبال:ایران‌جوان بوشهر 0 صبای قم 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دو تیم صبای قم و ایرانجوان بوشهر در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ یک به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدارهای هفته پنجم رقابت های لیگ آزادگان با برگزاری 9 دیدار در هفته پنجم پیگیری شد و در یکی از این دیدارها که در شهر بوشهر برگزار شد دو تیم قعر جدولی صبای قم و ایرانجوان بوشهر به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند تا دو تیم با کسب این تک امتیاز رتبه های شانزدهم و هفدهم جدول 18 تیمی رقابت ها باشند.

صبای قم که با مشکلات عدیده ای فصل را آغاز کرده در حال حاضر از 5 مسابقه تنها 3 امتیاز کسب کرده و رتبه 16 ام را به خود اختصاص داده؛ ایرانجوان هم 2 امتیازی شد و در رتبه نازل هفدهم قرار گرفت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.