لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ یک فوتبال/ شهرداری تبریز 2 بادران تهران 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم بادران تهران که با نتیجه 2 بر صفر از میزبان خود شهرداری تبریز عقب بود، در بازگشتی رویایی به بازی دو گل خورده را جبران کرد تا با یک امتیاز از تبریز بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های شهرداری تبریز و بادران تهران در هفته پنجم لیگ آزادگان در تبریز به مصاف هم رفتند که دیدار دو تیم در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. شاگردان علی صالحی پناه در شهرداری با دو گل علی نظری (41) و یاسر درویشی (74) از حریف خود پیش افتادند؛ اما این پایان ماجرا نبود و بادرانی ها در ده دقیقه پایانی جریان بازی را به سود خود تغییر دادند.
 
ابتدا قائم اسلامی خواه در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی دروازه شهرداری را باز کرد و در ادامه هم امیر میربزرگی در ثانیه های پایانی گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان محمد ربیعی با یک امتیاز تبریز را ترک کنند.
شهرداری تبریز با این یک امتیاز 4 امتیازی شد و بادرانی ها نیز با 11 امتیاز در رتبه دوم باقی ماندند. نکته قابل ذکر در این باره اینکه نتیجه به دست آمده باعث شد تا در انتهای این بازی جو ورزشگاه متشنج شود و هواداران دو تیم روی سکوها با یکدیگر درگیر شوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.