لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ یک فوتبال/راه‌آهن 0 ماشین‌سازی‌تبریز 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم راه‌آهن با تساوی بدون گل مقابل ماشین سازی تبریز اولین امتیاز فصل خود را کسب کرد تا با همان یک امتیاز قعرنشین لیگ یک باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های راه‌آهن و ماشین سازی تبریز در اولین دیدار هفته پنجم لیگ آزادگان در تهران به مصاف هم رفتند که دیدار دو تیم در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. این اولین امتیاز شاگردان سیروس دین محمدی در لیگ آزادگان بود چرا که آنها 4 بازی اخیر خود را به تیم های شهرداری ماهشهر، برق جدید شیراز، مس کرمان و اکسین البرز واگذار کرده بودند.
 
نکته جالب اینکه راه‌آهنی ها هنوز موفق به ثمر رساندن گل نشده اند و با 10 گل خورده بدترین خط دفاعی لیگ یک را به خود اختصاص داده اند. ماشین سازی تبریز نیز با این تساوی 5 امتیازی شد تا همچنان در میانه های جدول باقی بماند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.