لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ 1 فوتبال:خونه به خونه مازندران 1 فجرسپاسی شیراز 2

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در خانه خود با نتیجه 2 بر1 مغلوب فجر سپاسی شیراز شد.

تیم فجر شهید سپاسی نیز این هفته میهمان تیم خونه به خونه بابل بود. پیمان سلمانی‌، احسان جودکی، محمد حسینی، جلال عبدی، علی مصلی، محمدرضا زینال خیری، محمد پاپی، امین شجاعیان، عباس بوعذار، شاهین مجیدی، بابک عبدالله‌زاده در ترکیب اولیه تیم فجر مقابل این تیم قرار داشتند.

روح‌الله باقری در دقیقه 19 بازی دروازه تیم فجر را گشود، تلاش شاگردان کلانتری برای رسیدن به گل تساوی در نیمه نخست نتیجه‌ای نداشت.

در نیمه دوم نیز فجری‌ها هرچه زدند به در بسته خورد تا دقیقه 90 بازی با همین نتیجه به نفع میزبان ادامه داشت تا اینکه تیم فجر به یک پنالتی در دقیقه پایانی رسید و شاهین مجیدی موفق شد از نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر برساند.

شاگردان کلانتری که با این گل روحیه مضاعف گرفته بودند بلافاصله بعد از به‌ثمر رساندن گل تساوی و در دقیقه 92 بازی بار دیگر توسط شاهین مجیدی به گل برتری رسیدند و صاحب 3 امتیاز شیرین خارج از خانه شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.