لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ دسته اول فوتبال:برق جدید فارس 1 اکسین البرز 0

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس با نتیجه 1 بر0  حریف خود اکسین البرز را شکست داد.

در چهار چوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال عصر امروز تیم برق جدید فارس در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم اکسین البرز بود که در نهایت با نتیجه یک بر صفر این تیم را شکست داد.

مهراد بشاگردی، مجید بهروزی، سعید خردمند، پوریا زارع، رضا فیروززاده، پوریا آریاکیا، میثم شاه مکوند‌زاده، رسول بهاروندی، حمید نوری، مجتبی زارعی، وحید سبزی در ترکیب اولیه تیم برق جدید قرار داشتند.

در نیمه نخست این دیدار با وجود حملات پیاپی نارنجی‌پوشان به دروازه اکسین البرز توپی از دروازه‌ها عبور نکرد و نیمه نخست بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم که نیمه سرمربیان است تیم برق بعد از حملات متعدد در دقیقه 60 بازی توسط رضا فیروززاده به گل رسید.

تیم اکسین بعد از این گل صاحب یک پنالتی شد اما موفق نشد این فرصت را به گل تبدیل کنند و در نتیجه 3 امتیاز کامل این دیدار به شاگردان مهابادی رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.