لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اختصاص تسهیلات مناسب برای زارعت چوب در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حضور استاندار مازندران و مهندس خداکرم جلالی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، راه های توسعه زراعت چوب در مازندران بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در این نشست استاندار مازندران با اشاره به قانون تنفس جنگل وسعت و تنوع فعالیت سازمان جنگل ها و مراتع کشور را بسیار گسترده خواند و گفت: حفظ و حراست از جنگل از سیاست های مهم ما در استان است و انتظار داریم در زمینه زراعت چوب در جنگل های مخروبه نیز برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

استاندار مازندران از اختصاص تسهیلات مناسب برای زراعت چوب در استان خبر داد و گفت: برای حفظ جنگل و توسعه و تقویت اشتغال می توان از نسخه شفابخش زراعت چوب استفاده کرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از پیشنهاد استاندار مازندران استقبال کرد و مقرر شد اداره کل منابع طبیعی استان با مشارکت دستگاه های مرتبط طرح ویژه ای برای توسعه زارعت چوب در مدت دو هفته تهیه و به سازمان جنگل ها ارائه نماید.

مهندس جلالی تاکید کرد: برای تامین نهال مورد نیاز مشکلی نیست و جنگل های مخروبه و زمین های مستعد کشت شناسایی تا هر چه سریع تر در این زمینه تصمیم گیری شود.

وی زارعت چوب را از اولویت های سازمان دانست و ابراز امیدواری کرد با پیگیری استاندار مازندران و تلاش جهادی مدیران این بخش در استان شاهد یک تحرک و اقدام مناسب در حوزه زارعت چوب استان باشیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.