لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی از فردا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز کاردانی به کارشناسی سال 96 فردا سه‌شنبه 28 شهریور اعلام ‌می‌شود.

به گزارش خبرگزاری آنا، فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز کاردانی به کارشناسی سال 96 اعم از رشته‌های باآزمون و بدون آزمون و همچنین فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی این آزمون در روز سه‌شنبه 28 شهریور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org فردا سه‌شنبه 28 شهریور منتشر می‌شود.
داوطلبانی که در ردیف قبول‌شدگان این آزمون قرار می‌گیرند، باید با توجه مندرجات اطلاعیه‌ای که همزمان با اعلام اسامی منتشر می‌شود، ابتدا به سایت دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه و براساس تاریخ اعلام شده برای ثبت‌نام اقدام کنند، در صورتیکه تاریخ مشخصی برای ثبت‌نام از سوی دانشگاه اعلام نشده باشد، پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای شنبه یا یکشنبه 1 و 2 مهر با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.