لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

صدور حکم پرونده شرکت تعاونی تاکسیرانی با انتقال سند مالکیت برای 600 نفر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پوریانی با اشاره به پرونده شرکت تعاونی تاکسیرانی گفت: دادگاه با توجه به اسناد و مستندات ارائه شده از سوی اعضای هیئت مدیره، رای الزام به تنظیم سند رسمی را صادر و با اجرای این حکم صادره برای 600 نفر سند مالکیت ملک انتقال داده شد.

عباس پوریانی رئیس کل دادگا‎ه‌های عمومی و انقلاب تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان با اشاره به پرونده شرکت تعاونی تاکسیرانی اظهار کرد: پس از ساخت تعدادی واحد مسکونی اختلافی بین اعضای هیئت مدیره تاکسیرانی ایجاد شده بود که بر این اساس دادخواستی مبنی بر الزام تنظیم سند رسمی از سوی اعضای هیئت مدیره ارائه شد.

وی ادامه داد: دادگاه با توجه به اسناد و مستندات ارائه شده از سوی اعضای هیئت مدیره رای الزام به تنظیم سند رسمی را صادر کرد؛ این پرونده در مجتمع قضایی شهید محلاتی رسیدگی و به مرحله قطعیت رسیده است.

پوریانی افزود: پس از درخواست اجرائیه با اجرای حکم صادره برای 600 نفر از خواهان‌ سند مالکیت ملک به نام آنها انتقال داده شد و برای تعداد 27 نفر نیز به دلیل وجود اختلاف اعضای هیئت مدیره و شرکت تعاونی سند مالکیت انتقال داده نشد که پرونده در مجتمع قضایی شهید محلاتی در حال بررسی است و  منتج به نتیجه خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.