لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

مدیرعامل پیکان: مستحق پیروزی بودیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: استحقاق این برد را داشیتم و توانستیم ۸۵ دقیقه از گل زده خودمان حفاظت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود شیعی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پیکان برابر  پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازیکنان ما بازی خوبی به نمایش گذاشتند. آنها در نیمه اول کاملا بر بازی مسلط بودند و اجازه ندادند بازیکنان پرسپولیس خطر جدی را بر روی دروازه ما بوجود بیاورند.

وی در خصوص نیمه دوم این دیدار گفت: طبیعی بوده که پرسپولیس نمی خواست شکست را پذیرا باشد و حملات زیادی بر روی دورازه ما انجام داد اما با هوشیاری بازیکنان ما خصوصا دروازه بان ما حملات این تیم پرطرفدار دفع شد و توانستیم به یک برد شیرین دست پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان در ادامه اظهار داشت: از کادر فنی و بازیکنان هم ممنون هستم که توانستند با ارائه یک بازی منطقی هم فوتبال زیبا را به نمایش گذاشته و هم یک برد شیرین را بدست بیاورند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در هفته های آینده این روند را ادامه داده و بازی های دیگر را هم با پیروزی به پایان برسانیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.