لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعتراض شدید هواداران پرسپولیس به خوشحالی آقاخان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خوشحالی مهاجم پیکان بعد از به ثمر رساندن گل باعث شد هواداران پرسپولیس علیه او شعار بدهند.

به گزارش خبرگزاری برنا، مرتضی آقاخان پس از گلی که مقابل پرسپولیس به ثمر رساند، پیراهن خود را به نشانه خوشحالی درآورد که همین امر باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد تا به شدت به او توهین کنند. البته در صحنه مهدی طارمی هم به سمت این بازیکن رفت و لحظاتی با او صحبت کرد.

بعد از گل پیکان، هواداران پرسپولیس به شدت تیم محبوبشان را تشویق کردن و خواهان به ثمر رساندن گل شدند.

برانکو همانند مجید جلالی تمام طول نیمه را به صورت ایستاده و از کنار زمین نظاره‌گر بازی بود. او با هیجان خاصی از بازیکنانش میخواست بازی هجومی ارائه کنند.

سیدجلال حسینی که به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را در دیدار امروز همراهی کند، در جایگاه ویژه حضور دارد و بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

روی یک صحنه در کنار خط طولی زمین، مرتضی آقاخان با صادق محرمی جدال کوچکی بر سر تصاحب توپ داشتند که مدافع پرسپولیس موفق تر عمل کرد و همین موضوع باعث شد هواداران او را تشویق کنند.  

پس از پایان نیمه نخست، تماشاگران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه علیه فغانی داور این دیدار شعار دادند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.