لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عصبانیت طارمی از خوشحالی گل بازیکن پیکان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرتضی آقاخان بعد از ثبت گل مقابل پرسپولیس با در آوردن پیراهن خود به شادی گل پرداخت که این مساله با واکنش بازیکنان و هواداران سرخپوش همراه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هافبک پیکان که در فصل گذشته نیز یکی از عوامل موفقیت این تیم بود، در همان دقایق ابتدایی با ثبت گل از روی ضربه ایستگاهی پرسپولیس را با مشکل همراه کرد. این بازیکن بعد از این گل با درآوردن پیراهن خود به شادی پرداخت که این مساله با اعتراض گسترده هواداران پرسپولیس روی سکوها همراه بود.

در پایان این شادی گل، مهدی طارمی به سمت این بازیکن رفت و به شدت نسبت به این اقدام او اعتراض کرد که با وساطت علیرضا فغانی این دو به ماجرا خاتمه دادند. داور این دیدار در ادامه به خاطر این حرکت بازیکن شماره 9پیکان او را با کارت زرد جریمه کرد.درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.