لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ولایتی: هنوز نامی برای ترمیم هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی معرفی نشده است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ولایتی: هنوز نامی برای ترمیم هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی معرفی نشده استرئیس هیات مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی گفت: هنوز کسی به عنوان عضو جدید هیات امنای دانشگاه آزاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی نشده است.

علی اکبر ولایتی رئیس هیات مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: اخیرا سه نفر از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد به شورایعالی انقلاب فرهنگی معرفی شده و در این شورا تائید شدند.

وی در گفت و گو با فارس افزود: ترمیم هیات امنای دانشگاه آزاد را دنبال می‌کنیم ولی هنوز فرد جدید به شورایعالی انقلاب فرهنگی معرفی نشده است.

چندی پیش فریدون عزیزی، فرهاد رهبر و محمدمهدی طهرانچی به عنوان اعضای حقیقی هیات امنای دانشگاه آزاد از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تائید شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.