لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افزایش نرخ محصولات سایپا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه خودروسازی سایپا در هفته گذشته مانند دیگر خودروسازان با افزایش نرخ محصولات، خود را در کورس رقابت با دیگر خودروسازان از لحاظ افزایش قیمت نگاه داشت.

به گزارش آنا، قیمت گروه‌های خودروسازی سایپا در هفته انتهایی شهریور ماه بر اساس قیمت کارخانه و بازار به شرح زیر اعلام شد.
گرانی خودرو در آخرین روزهای شهریورماه به صورت محسوسی ادامه دارد و گروه خودروسازی سایپا نیز همانند دیگر خودروسازان روند افزایشی را دربر گرفته و تمام نمودارهای قیمتی خودرو در این گروه، با روند صعودی روبه رو بوده است.
خودروسازان در اتوبان قیمت‌ها بدون هیچ گونه نظارتی در حال افزایش بوده و هر گروه خودروسازی برای سبقت از دیگر کارخانه خودروساز برای افزایش قیمت خود، نوربالا می‌زند اما این نور به‌جای چشم‌های نظارتی بر این صنعت، بیشتر چشم مشتریان را اذیت می‌کند.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.