لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

حکم اعدام قاتل بنیتا صادر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود از صدور حکم اعدام قاتل بنیتا خبر داد .

به گزارش برنا ،محسنی اژه ای در خصوص حکم پرونده بنیتا گفت:  حکم صادر شده است اما ابلاغ نشده است. متهم ردیف اول چند اتهام داشته که به خاطر قتل عمد برای وی حکم قصاص صادر شده است. شنیده ام تبعید هم در این حکم است.

 گفتنی است ،بنیتا دختر هشت‌ماهه ایرانی بود که در صبح پنج‌شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶، در حالی که درون خودروی پراید پدرش بود، ربوده شد و پس از شش روز، در بامداد ۴ مرداد، جسد او پیدا شد. کودکی که ۶ روز داخل خودروی به سرقت رفته پدرش با شیشه‌های بسته و درهایی که قفل نبودند در کنار خیابانی خلوت از گرسنگی و تشنگی جان داد. او به دلیل باقی ماندن در خودرو و شدت گرما جان داده بود.

حکم متهمان این پرونده در حالی امروز صادر شد که متهم ردیف اول این پرونده در آخرین دفاعیات خود مدعی شد قصد قتل نداشته و ارتکاب قتل را نیز قبول ندارد. وی همچنین در گفت و گو با خبرنگار برنا عنوان کرده بود که ادعاهایی که درخصوص قتل این کودک بیان می شود و براساس آنها وی را متهم به قتل کرده اند اساس ندارد.

قاضی کشکولی که رسیدگی به این پرونده را بر عهده دارد  در خصوص اینکه احساسات جامعه چقدر در روند این پرونده و صدور حکم اثر گذار است در پایان جلسه آخر رسیدگی این پرونده به خبرنگار برنا گفته بود : ابعاد رسانه ای این پرونده و احساسات جامعه در روند رسیدگی و صدور حکم این پرونده اثر ندارد.

این درحالی است که وکیل متهم ردیف اول پرونده نظری متفاوت از قاضی کشکولی داشت و به برنا گفته بود  : صد در صد حسی  که بعد از گم شدن و یافتن جسد این کودک در جامعه ایجاد کرد در سرعت بخشیدن به رسیدگی به این پرونده اثر گذار بود و اعتقاد دارم که بر صدور حکم هم تاثیر خواهد گذاشت.

گفتنی است ،پدر و مادر این کودک که به طرز دردناکی قربانی سرقت مرگباری شده است در پایان جلسه آخر رسیدگی به این پرونده تاکید بر خواست خود بر صدور اشد مجازات برای متهمان داشتند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.