لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

در هفته چهارم لالیگای اسپانیا چه گذشت؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در جدول لا لیگای اسپانیا تیم بارسلونا با 12 امتیاز در صدر تثبیت شد و تیم های رئال سوسیداد با 9 ، آتلتیکومادرید با 8 و سویا با 7 امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.تیم رئال مادرید با 5 امتیاز به رده یازدهم نزول کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما  هفته چهارم فوتبال لیگای اسپانیا دیشب با برد تیم های بارسلونا و آتلتیکومادرید ادامه یافت.
به گزارش گلز ، نتایج و برنامه ادامه این رقابت ها به این شرح است :
لوانته 1 - 1 والنسیا
ختافه 1 - 2 بارسلونا
- گاکو شیبازاکی ملی پوش ژاپنی در دقیقه 39 تیم ختافه را پیش انداخت اما دنیس سوآرس در دقیقه 62 و پائولینیو در دقیقه 84 با گل های خود بارسا را به پیروزی رساندند.
رئال بتیس 2 - 1 دپورتیوو لاکرونیا
- هر دو گل بتیس را خوآکین سانچس به ثمر رساند.
آتلتیکومادرید 1 - 0 مالاگا (گل : آنتوان گریزمان در دقیقه 61)
* برنامه - یکشنبه 26 شهریور :
دپورتیوو آلاوس - ویارئال
جیرونا - سویا
لاس پالماس - آتلتیک بیلبائو
رئال سوسیداد - رئال مادرید
* دوشنبه 27 شهریور :
اسپانیول - سلتاویگو
- در جدول لیگای اسپانیا تیم بارسلونا با 12 امتیاز در صدر تثبیت شد و تیم های رئال سوسیداد با 9 ، آتلتیکومادرید با 8 و سویا با 7 امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.تیم رئال مادرید با 5 امتیاز به رده یازدهم نزول کرد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.