لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

در هفته ششم لیگ یک فرانسه چه گذشت؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در جدول لیگ یک فرانسه تیم های موناکو و پاری سن ژرمن با 15 امتیاز اول و دوم هستند و تیم های سنت اتین با 13 و بوردو با 12 امتیاز رده های سوم و چهارم را در اختیار دارند.تیم المپیک لیون با 11 امتیاز رده پنجم چهارم را در اختیار دارد.تیم المپیک مارسی با 7 امتیاز یازدهم است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، هفته ششم فوتبال لیگ یک فرانسه شب گذشت با برد تیم موناکو پی گرفته شد.
به گزارش گلز ، نتایج و برنامه ادامه مسابقات به این شرح است :
موناکو 2 - 0 استراسبورگ (گل ها : رونی لوپس در دقیقه 44 و رادامل فالکائو 51 و 67)
نانت 1 - 0 کائن
تروآ 0 - 1 مون پلیه
گنگان 1 - 0 لیل
دیژون 0 - 1 سنت اتین
* برنامه - یکشنبه 26 شهریور :
آمیان - المپیک مارسی
رن - نیس
آنژه - متس
پاری سن ژرمن - المپیک لیون
- در جدول لیگ یک فرانسه تیم های موناکو و پاری سن ژرمن با 15 امتیاز اول و دوم هستند و تیم های سنت اتین با 13 و بوردو با 12 امتیاز رده های سوم و چهارم را در اختیار دارند.تیم المپیک لیون با 11 امتیاز رده پنجم چهارم را در اختیار دارد.تیم المپیک مارسی با 7 امتیاز یازدهم است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.