لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

در هفته چهارم بوندسلیگای آلمان چه گذشت؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در جدول بوندسلیگای آلمان تیم هانوفر با 10 امتیاز در صدر قرار گرفت و تیم های بایرن مونیخ و شالکه با 9 و بوروسیا دورتموند با 7 امتیازدوم تا چهارم هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، هفته چهارم فوتبال بوندسلیگای آلمان شب گذشته با توقف تیم ار بی لایپزیگ ادامه یافت.
به گزارش گلز ، در این بازی تیم ار بی لایپزیگ در خانه با تیم بوروسیا مونشن گلادباخ 2 - 2 مساوی کرد.تیمو ورنر در دقیقه 17 و ژان کوین آگوستین 31 برای لایپزیگ گلزنی کردند اما مونشن گلادباخ با گل های تورگان آزار در دقیقه 25 (پنالتی) و لارس اشتیندل 61 به تساوی رسید.نابی کیتا هافبک لایپزیگ در دقیقه 83 کارت زرد گرفت.
برنامه ادامه مسابقات به این شرح است :
* یکشنبه 26 شهریور :
هوفنهایم - هرتابرلین
بایرلورکوزن - فرایبورگ
بوروسیا دورتموند - اف ث کلن
در جدول بوندسلیگای آلمان تیم هانوفر با 10 امتیاز در صدر قرار گرفت و تیم های بایرن مونیخ و شالکه با 9 و بوروسیا دورتموند با 7 امتیازدوم تا چهارم هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.