لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قتل جوان جویباری در منطقه کلاگرمحله

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جوان جویباری در منطقه کلاگرمحله جویباربا ضربات چاقو به قتل رسید .

قتل در جویباربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،  فرمانده  انتظامی جویبار گفت:شامگاه روز گذشته جوان جویباری به نام م - م از امنطقه  کلاگرمحله جویباربا ضربات چاقو از پای درامد .
سرهنگ اکبر درویشی افزود: شدت جراحات به حدی بود که مقتول لحظاتی پس از انتقال به  بیمارستان فوت شد.
وی در ادامه گفت: این موضوع ، ویژه در دستور همکاران ما در پلیس آگاهی و انتظامی قرار گرفت و ما در تلاشیم تا در کمترین زمان ممکن ضارب دستگیر شود.
به گفته وی ،همچنین دو متهم به دست کارآگاهان جویبار دستگیر شدند و بازجویی از انان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی جویبار از مردم خواست تا از انتشار مطالب نادرست  و دور از واقعیت اجتناب کنند زیرا  اخبار موثق و دقیق از فرماندهی انتظامی شهرستان جویبار به مراجع رسمی اطلاع رسانی می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.