لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سرنوشت نامعلوم ۳۰ هزار میلیارد تومان!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس گفت: هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه پس از تعطیلات مجلس تشکیل می‌شود.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان ، با اشاره به تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه پس از تعطیلات مجلس تشکیل می‌شود.

عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس افزود: معتقدیم مسئولان این سازمان حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان را به غیر از بودجه مصوب در محلی دیگری هزینه می‌کنند که به اعتقاد بنده خلاف مقررات است وپیرامون این تحقیق و تفحص تلاش خواهد شد تا مشخص شود این پول‌ها  دقیقا کجا هزینه می‌شود.

نماینده مردم رشت تصریح کرد: به اعتقاد نمایندگان مجلس 30 هزار میلیارد تومان حق بخش تولید است و این پول از جیب مردم پرداخت می‌شود و باید به نفع مردم خرج شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.