لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

زن مقيم امريكا چگونه از طبقه 25 برج حافظ سقوط کرد؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن سالخورده مقيم امريكا از بالكن خانه‌اش در طبقه بيست و پنجم برج مسكوني در شمال تهران به پايين سقوط كرد و جان باخت.

به گزارش خبرنگار ما، اين حادثه را مأموران كلانتري شهرك غرب ساعت 8 صبح روز جمعه تلفني به قاضي مرادي، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران خبر دادند.

مأموران اعلام كردند لحظاتي قبل زن سالخورده‌اي از بالاي برج مسكوني حافظ در خيابان هرمزان به پايين سقوط كرده و جان باخته است.

تيم جنايي در محل حادثه با جسد زن 65 ساله‌اي روبه‌رو شدند كه بررسي‌ها نشان مي‌داد از بالكن خانه‌اش در طبقه 25 به پايين سقوط كرده و جان باخته است.

مأموران در بررسي‌هاي بعدي دريافتند زن فوت شده مقيم كشور امريكا است كه يك سال قبل به ايران بازگشته و به تنهايي در خانه‌اش زندگي مي‌كرده است.

همچنين بررسي‌هاي خانه وي نشان داد وي از بالكن آشپزخانه‌اش به پايين سقوط كرده است. در حالي كه به گفته يكي از همسايه‌ها اين زن دچار افسردگي بود. 

جسد به دستور قاضي مرادي براي انجام آزمايش‌هاي لازم به پزشكي قانوني منتقل شد. تحقيقات درباره اين حادثه ادامه دارد.

منبع:روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.