لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت قطعی آپارتمان‌های نوساز در تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده به تناسب موقعیت و ویژگی ممتازشان، قدری بیشتر از عموم آپارتمان‌های تازه‌ساز هر منطقه با سن بنای زیر پنج سال است.

به گزارش «دنیای اقتصاد»، دامنه قیمت آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده در تهران که سن بنای آنها بر اساس مدت انتظار برای فروش، عموما بین صفر تا یک‌سال است، بسیار وسیع بوده و از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان در محله‌های ارزان آغاز می‌شود و تا 25 میلیون تومان در مورد واحدهای لوکس در گران‌ترین محله‌های پایتخت می‌رسد. البته آپارتمان‌های زیر 2میلیون تومان یا بالای 20 میلیون تومان به ازای هر مترمربع، در معاملات ماهانه مسکن «کم‌شمار» بوده و تعدادشان نسبتا اندک است. براساس اطلاعات درج شده در «سامانه اطلاعات بازار املاک ایران» به نشانی «hmi.mrud.ir»، طی معاملاتی که از ابتدای شهریور تاکنون انجام شده و مشاوران املاک در سامانه برخط مربوطه ثبت کرده‌اند، ارزان‌ترین آپارتمان‌ فروخته شده در تهران براساس ارزش هر مترمربع، واحد مسکونی 50 مترمربعی نوساز در منطقه 15، محله افسریه، خیابان فیض‌آبادی بوده که به قیمت مترمربعی یک میلیون و 320 هزار تومان فروخته شده است. همچنین واحد مسکونی 150 مترمربعی دیگری در گروه نوسازها به قیمت مترمربعی یک میلیون و 500 هزار تومان در میدان خراسان، خیابان نورمهدی به فروش رسیده که در زمره ارزان‌ترین معاملات دسته‌بندی می‌شود. از دیگر معاملات این حدود قیمتی در شهریور می‌توان به آپارتمان 45 مترمربعی واقع در محله اتابک تهران اشاره کرد که قیمت آن مترمربعی یک میلیون و 800 هزار تومان بوده است.

در مقابل گران‌ترین معاملات واحد مسکونی از ابتدای شهریور تاکنون، در مرز قیمت استثنایی املاک لوکس قرار دارد؛ به این ترتیب که دو واحد مسکونی نوساز و کلیدنخورده 3 میلیارد تومانی این رتبه را از آن خود کرده‌اند. هر دو این واحدها 150 مترمربع مساحت داشته و با توجه به قیمت آنها، می‌توان پیش‌بینی کرد که ساختمان آنها از امکانات لوکس نظیر استخر، آمفی تئاتر و نظایر آن برخوردار است. قیمت هر مترمربع از این دو آپارتمان لوکس که طی چند هفته اخیر معامله شده‌اند، 20 میلیون تومان بوده است.

 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.