لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

لیگ برتر انگلیس:ليورپول 1 برنلي 1

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 ليورپول در خانه خود با نتيجه 1-1 برابر برنلي متوقف شد تا روند نتيجه نگرفتن اين تيم ادامه پيدا کند.

به گزارش "ورزش سه"، در دقايق ابتدايي بازي اتفاق خاصي روي دروازه ها رخ نداد و دو تيم مشغول محک زدن يکديگر بودند.
بعد از چند حمله نصفه و نيمه، ليورپول در دقيقه 22 مي توانست به گل برسد اما ضربه سر صلاح روي ارسال کوتينيو راهي به دروازه نيافت.

اما در دقيقه 27 و بر خلاف جريان بازي برنلي به گل اول رسيد. در کش و قوس پشت محوطه جريمه توپ به آرفيلد رسيد و وي با يک ضربه زميني زيبا موفق به زدن گل اول تيمش شد.

اما برتري برنلي پايدار نبود و ليورپول 3 دقيقه بعد به گل تساوي رسيد. با پاس فوق العاده امره جان از ميانه ميدان، محمد صلاح در محوطه صاحب موقعيت شد و با يک ضربه دقيق گل تساوي را به ثمر رساند.
در لحظات پاياني و نيمه اول و روي همکاري کوتينيو و فرمينو ستارگان برزيلي ليورپول، محمد صلاح صاحب موقعيت خوبي براي زدن گل دوم شد اما ضربه او توسط پوپ مهار شد تا نيمه اول با تساوي 1-1 به پايان برسد.
با شروع نيمه دوم، ليورپول حملات خود را روي دروازه برنلي ادامه داد و در دقيقه 52 مي توانست توسط کوتنيو به گل برسد اما ضربه اين بازيکن با اختلاف کمي به بيرون رفت.
دقايقي بعد استوريچ فرصت خوبي براي زدن گل دوم داشت اما ضربه او نيز با مهار فوق العاده پوپ همراه بود. در دقيقه 70 و روي همکاري کوتينيو و استوريچ، ستاره برزيلي فرصت خوبي براي زدن گل برتري داشت اما تنها يک کرنر نصيب ليورپول شد.

دقايقي بعد، برادي روي يک ضدحمله فرصت خوبي براي زدن گل برتري برنلي داشت اما ضربه او با مهار مينيوله همراه بود.
در دقيقه 80 مي 2 بار فرصت خوبي براي گلزني داشت که يک بار ضربه سر او روي خط توسط ماتيپ برگشت و بار ديگر مينيوله آنها را مهار کرد.
در دقيقه 85 و روي ارسال آرنولد، ضربه سولانکه به ديرک دروازه ليورپول برخورد کرد تا ليورپول هم دچار بدشانسي شود. در دقايق اضافه امره جان نيز فرصت خوبي داشت اما پوپ ضربه او را نيز مهار کرد تا ليورپول در آنفيلد با نتيجه 1-1 برابر برنلي متوقف شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.