لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قاتل فراری در ساری دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران فردی را که به علت اختلافات خانوادگی پدرش را با چاقو به قتل رساند، شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، ساعت 17 و 39 دقیقه روز پنج‌شنبه 23 شهریورماه امسال در پی کسب خبری مبنی بر وقوع قتل عمد در منطقه بلوار کشاورز شهرستان ساری، ماموران پلیس آگاهی استان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل جنایت در بررسی‌های اولیه دریافتند، فردی به نام "حسن- د" به علت اختلاف خانوادگی پدر خود را در منزلش با چاقوی مضروب و به قتل رساند و قبل از حضور ماموران پلیس از صحنه جنایت گریخت.

براساس این گزارش، با دریافت مشخصات قاتل اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیس برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری قاتل در دستور کار قرار گرفت و ماموران پس از چند ساعت موفق شدند، قاتل را در یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری شناسایی و دستگیر کنند.

با دستگیری قاتل این فرد پس از تشریح صحنه قتل به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.