لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

گلوله سلاح شکاری پسر ۱۵ ساله را به کام مرگ کشاند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان سربیشه نوجوانی ۱۵ ساله را به کام مرگ کشاند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «سیدمحمد رضا سرفرازی» اظهار کرد: دیروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر بستری شدن مصدوم تیر خوردگی بلافاصله مأموران پلیس به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در بیمارستان مشاهده کردند فردی به هویت «امیرعلی» ۱۵ ساله بر اثر اصابت گلوله سلاح شکاری به بازوی دست راستش جان خود را از دست داده است.

سرفرازی یادآور شد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد این نوجوان که برای شکار به روستای شیرگ شهرستان سربیشه رفته بود هنگام مسلح کردن سلاح شکاری توسط یکی از همراهانش سهواً مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مصدوم شده است.

وی تصریح کرد: پزشک معالج بیمارستان زمان مرگ را پیش از رسیدن به بیمارستان اعلام کرده است و نتیجه قطعی علت مرگ منوط به نظریه پزشکی قانونی خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.