لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط از طریق سازمان سنجش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی به پذیرش دانشجوی برای دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، دکتر حاتمی معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برخی از مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی به طور غیرمستقیم اقدام به تبلیغات برای جذب دانشجو کرده و این مسئله خلاف قانون بوده و تخلف محسوب می شود.

وی عنوان کرد: بر اساس آیین نامه پذیرش و ثبت نام دانشجویان، داوطلبان متقاضی می بایست فقط از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.

دکتر حاتمی بیان کرد: مراکز متخلفی که از طریق تبلیغات و مراجعه مستقیم متقاضی به مرکز آموزشی، ثبت نام می شوند تحت پیگیری شورای نظارت قرار گرفته و به آنها تذکر و در صورت تکرار محدودیت‌هایی در جذب دانشجو برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین وی در خصوص اعلام نتایج دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: اسامی پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی آماده و نتایج آن هفته آینده اعلام می شود.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی یادآور شد: نتایج کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به دلیل تمدید چهار روزه با کمی تاخیر اعلام و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید آماده پذیرش دانشجو خواهیم بود

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.