لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اشتلیکه، فاتح تریم و اریکسون گزینه‌های جانشینی منصوریان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هفته ششم رقابت‌های‌ لیگ برتر از پنج‌شنبه با برگزاری 3 بازی آغاز شد. در ادامه این بازی‌ها روز گذشته 4 بازی دیگر برگزار شد که در اولین بازی پدیده موفق شد با 3 گل از سد سایپا عبور کند. با این 3 امتیاز ارزشمند پدیده علاوه بر حفظ شکست‌ناپذیری در خانه جهش قابل‌توجهی در جدول داشت و حالا در پایان هفته ششم نماینده شایسته مشهد خود را در رتبه‌های بالایی جدول می‌بیند.

به گزارش روزنامه خراسان ورزشی:روز گذشته سیاه‌جامگان دیگر نماینده مشهد میهمان تراکتورسازی بود که در‌نهایت این بازی با نتیجه یک - یک به اتمام رسید. اما در آخرین بازی شب گذشته استقلال در جم میهمان پارس جنوبی بود که در نهایت این بازی 2 بر صفر به سود تیم میزبان به اتمام رسید تا نماینده شگفتی ساز جنوب کشور موقتا جای پرسپولیس را در صدر جدول بگیرد و استقلال هم با علیرضا منصوریان همچنان همسایه گسترش در قعر جدول باشد.شکست در خانه پارس جنوبی چهارمین شکست استقلال در 6 هفته ابتدایی لیگ بود و با این فاجعه و بحران تمام عیار به نظر می رسد همه چیز برای تغییر کادر فنی محیا باشد.استقلال در حالی این بازی را واگذار کرد که پیش از این هیات مدیره استقلال از بازی با پارس جنوبی به عنوان آخرین مهلت منصوریان برای سر و سامان دادن به وضعیت تیمش  نام برده بودند.بر اساس اخبار رسیده قرار است تصمیم نهایی درباره چگونگی ادامه همکاری با منصوریان به زودی اتخاذ شود.گفته می شود بعد از باخت شب گذشته حالا هیات مدیره استقلال مصمم تر از قبل گزینه های خارجی خود را روی میز گذاشته اند؛از دالیچ و اسکوچیچ کروات تا اشتلیکه آلمانی و فاتح تریم ترک و حتی اریکسون، سرمربی سرشناس سوئدی.مسلما با این شرایط هیات مدیره استقلال توجیهی برای ادامه همکاری با منصوریان ندارد و اخراج منصوریان به هیچ عنوان دور از ذهن نخواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.