لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هراز از ساعت 15 روز 24 شهریور یک طرفه می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: محور هراز از ساعت ۱۵ الی ۲۴ از شمال به جنوب یک طرفه می شود.

سرهنگ سیاوش محبی، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل تخلیه بار ترافیکی، از ساعت ۱۵ امروز جمعه الی ۲۴، محور هراز در مسیر شمال به جنوب یک طرفه خواهد شد و ممکن است پس از ساعت ۲۴ نیز با توجه به حجم ترافیک تمدید شود.

وی افزود: این یک طرفه شدن از آب اسک تا رودهن اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: معمولا چنین محدودیت هایی برای مدیریت بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی در روزهای تعطیل اعمال می شود.

وی سپس به اوضواع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اشاره کرد و گفت: ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز پرحجم و روان است.

محبی افزود: در دیگر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران، مانند محور فیروزکوه و امام رضا(ع) شاهد ترافیک عادی و روان هستیم.

وی از مسافران خواست با مدیریت برنامه برگشت از سفر، در ساعاتی وارد محورهای مواصلاتی شوند، که کم تر در راه ها معطل شده و با تجربه ترافیک کم تری به مقصد برسند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.