لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

غاصب عناوین دولتی و قضایی به 12 سال حبس محکوم شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

غاصب عناوین دولتی و قضایی در شهرستان آمل که اردیبهشت ماه امسال توسط مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران دستگیر شده بود با رای دادگاه کیفری، به تحمل ۱۲ سال حبس محکوم شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران در گفت وگو با خبرگزاری میزان اظهار کرد: غاصب عناوین دولتی و قضایی در شهرستان آمل که اردیبهشت ماه امسال توسط مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران دستگیر شده بود با رای دادگاه کیفری، به تحمل ۱۲ سال حبس محکوم شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدا... جعفری با بیان این مطلب افزود: متهم "ع. ی" که از سال 1388 در شهرستان‌های مختلف استان مازندران با غصب عناوینی، چون بازپرس ویژه قتل، قاضی دادگستری استان، بازپرس ویژه قوه قضائیه و پرسنل حفاظت‌واطلاعات با فریب مردم اقدام به کلاهبرداری می‌نمود، با رای دادگاه به تحمل ۱۲ سال حبس برای هر کلاهبرداری، رد مال در خصوص هر یک از شاکیان و جزای نقدی به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال محکوم شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران یادآور شد: با توجه به استمرار فعالیت مجرمانه نامبرده و شکایت شهروندان، متهم در تاریخ 17 اردیبهشت ماه 96 توسط مأمورین حفاظت واطلاعات دادگستری کل استان مازندران در شهرستان آمل دستگیر و با صدور قرار مناسب به زندان معرفی شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.