لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

زورگیر جوان در اهواز دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زورگیر جوان که به تنهایی در اهواز دست به سرقت می زد در عملیات پلیسی دستگیر شد. چندی قبل با توجه به افزایش پرونده های سرقت به عنف در شهر اهواز سردارحیدر عباس زاده رییس پلیس استان خوزستان دستور داد تا تیم ویژه ای از ماموران برای دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شوند.

به گزارش خبرگزاری برنا،ماموران دایره مبازره با سرقت های خشن پلیس استان خوزستان در گام نخست به محل های سرقت رفته و با بررسی دوربین های مداربسته سطح شهر موفق به شناسایی چه زورگیرجوان شدند و در همین راستا تصویر متهم در اختیار تیم های گشت پلیسی قرار گرفت.

ردیابی های پلیسی ادامه داشت تا اینکه عصر روز دوشنبه ماموران پلیس در زمان گشت زنی موفق به شناسایی زورگیر جوان شدند و در حالیکه او را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار داده بودند متوجه شدند که وی قصد زورگیری از مرد جوانی را دارد.

در این لحظه ماموران در حالیکه زورگیر جوان برای اجرای نقشه اش دست به کار شده بود وارد عمل شدند و استفاده از قانون  به کارگیری سلاح، زورگیر جوان را از ناحیه پا هدف قرار دادند.

بدین ترتیب متهم روانه بیمارستان شد و در همان بررسی های ابتدایی ۷ تن از طعمه های این زورگیر جوان با حضور در بیمارستان وی را شناسایی کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.