لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

نفت طلاییه صفر-گسترش فولاد صفر؛ آغاز دنیای مربیگری کریمی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم فوتبال نفت طلاییه در ادامه رقابت‌های لیگ برتر به مصاف گسترش فولاد رفت.

به گزارش خبرگزاری برنا، تیم فوتبال نفت طلاییه در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف گسترش فولاد رفت که این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

علی کریمی که نخستین تجربه خود را در لیگ برتر تجربه می‌کرد در این دیدار با حساسیت خاصی هدایت نفت طلاییه را بر عهده داشت. در نیمه نخست مردان جادوگر توانستند حملات خوبی را بر روی دروازه‌ تیم حریف به نمایش بگذارند اما توپی از دروزاه دخسوس، دروازه‌بان گسترش فولاد عبور نکرد.

نیمه نخست باتوجه به حملات مکرر دو تیم اما این دیدار با نتیجه بدون گل به  پایان رسید تا در نیمه دوم تفکرات مربیان تعیین کننده این دیدار باشد. لوکا بوناچیچ، سرمربی گسترش فولاد به دلیل ناکامی‌های بسیاری که در رقابت‌های لیگ برتر را با این تیم تجربه می کرد همه تلاش خود را به کار می برد تا در این دیدار به سه امتیاز برسد.

بوناچیچ برای ماندن در تیم گسترش فولاد نیاز به سه امتیاز در این دیدار داشت. در نیمه دوم حملات مکرری از سوی گسترش انجام شد اما خط حمله تیم بوناچیچ نتوانست به گل برتری برسد.

گسترش فولاد برخلاف نیمه نخست بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد اما نتوانست موقعیت‌ها را به گل تبدیل کند. تیم نفت طلاییه هم همه تلاش خود را به کار برد تا گل برتری را به ثمر برساند اما با درخشش دروزاه‌بان گسترش ناکام ماند.

باتوجه به تلاش دو تیم برای رسیدن به گل برتری اما نتوانستند توپی را از خط دروازه‌ها عبور دهند و این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.