لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جزئیات تاریخ اعلام نتایج و ثبت نام آزمون سراسری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۶ قبل از ظهر روز شنبه ۲۵ شهریور خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا گفت: «براساس برنامه زمانی اعلام شده نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، قبل از ظهر روز شنبه ۲۵ شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود.»
او ادامه داد: «همچنین کارنامه نتیجه نهایی گزینش همه داوطلبان انتخاب رشته کننده در روز سه‌شنبه 28 شهریور از طریق همین سایت در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.»
توکلی افزود: «همه پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه همراه اسامی آنان منتشر می‌شود) باید ابتدا به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه مراجعه و در صورتیکه تاریخ مشخصی از سوی دانشگاه اعلام نشده بود براساس جدول شماره 2 اطلاعیه‌ای که همراه اسامی آنها منتشر می‌شود و بر اساس ترتیب حروف الفبا به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.»
به گفته مشاور سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرفته‌شدگان به ترتیب حروف الفبا از حرف «الف» تا پایان حرف «چ» در روز سه‌شنبه 28 شهریور، از حرف «ح» تا پایان حرف «س» روز چهارشنبه 29 شهریور، از حرف «ش» تا پایان حرف «ک» روز شنبه یک مهر و از حرف «گ» تا پایان «ی» در روز یکشنبه 2 مهر باید به دانشگاه محل قبولی برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.