لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جاعل حرفه ای در شهرک غرب دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مردی که اقدام به جعل عناوین دولتی کرده بود ، در محدوده کلانتری 134 شهرک غرب به دام افتاد .

به گزارش خبرگزاری برنا،سرهنگ سعید کفراشی بیراوند  دراین‌باره گفت:  عوامل کلانتری 134 شهرک قدس حین گشت زنی در خیابان سعادت آباد، متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودروی سواری شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی با بیان اینکه ماموران با دستور قضایی اقدام به بازرسی از خودرو کردند، گفت: در بازرسی از خودرو سواری، یک دستگاه سلاح گرم، سه عدد پوکه  و سه برگ حکم مأموریت که به نام متهم صادر شده بود کشف و ضبط شد.کفراشی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی ادامه داد:‌متهم تحت بازجویی قرار گرفته و ضمن پذیرش به بزه انتسابی، اقرار کرده که اقدام به جعل عناوین دولتی کرده است.به گفته رئیس کلانتری 134 شهرک‌قدس، متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.