لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

570 میلیون تومان از اختلاس ۶۰۰ میلیونی تامین اجتماعی اراک عودت داده شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دادستان عمومی وانقلاب اراک با اعلام این خبر به خبرآنلاین استان مرکزی گفت : چندی پیش با پیگیری و رصدهای انجام شده ، یک فقره اختلاس 600 میلیون تومانی در تامین اجتماعی اراک که توسط یکی از کارمندان انجام شده بود کشف و پس از آن فرد مزبور دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت .

به گزارش ایسکانیوز، عباس قاسمی با بیان این که اختلاس توسط فرد مزبور از سه سال پیش شروع شده است افزود : این فرد مبالغی را که تحت عنوان تنخواه دریافت می کرده را به حساب خود واریز می کرده که با کشف موضوع متهم دستگیر و به موارد فوق اقرار کرد.
وی با اشاره به این که از اختلاس ۶۰۰ میلیون تومانی این فرد با تلاش ها و پیگیری های انجام شده 570 میلیون تومان عودت داده شده و در این رابطه وسایل خانه و ماشین متهم نیز توقیف است افزود : 30 میلیون باقیمانده نیز مقرر شد با فروش ماشین متهم بازگشت داده شود .
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان متذکر شد : پس از تحقیقات تکمیلی و استرداد کامل مبلغ ، کیفرخواست پرونده صادر می‎شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.