لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

در واژگونی اتوبوس 10 دانش آموز کشته شدند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اتوبوس حامل دانش آموزان دختر استان هرمزگان حوالی قلعه بیابان داراب واژگون شد.

به گزارش برنا؛ در گزاش های مقدماتی کشته های این حادثه بین ۷ تا ۱۰ اعلام شده است.

هادی کشاورز رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان داراب گفت: ساعت ۳ و ۵۹ دقیقه خبر واژگونی یکدستگاه اتوبوس حوالی قلعه بیابان بخش رستاق شهرستان داراب به اطلاع اورژانس شهرستان  رسید و نیروهای امداد سریع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:  ۱۰ دستگاه خودروی امدادی اورژانس، سه دستگاه از هلال احمر و ۲ دستگاه آتش نشانی کار انتقال مصدومان حادثه را انجام دادند.

کشاورز گفت:  ۳۴ مصدوم به بیمارستان منتقل شدند و آمار کشته‌ها بین ۷ تا ۱۰ نفر است.

این اتوبوس حامل دانش آموزان رودانی و مینابی از استان هرمزگان بود که قصد داشتند در اردوی ملی فرزانگان در شیراز شرکت کنند.

بیشتر کشته ها اهالی رودان هستند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.