لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کمالوند: 20 امتیاز از نیم‌فصل می خواهیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: هدف ما کسب حدود 20 امتیاز در پایان نیم‌فصل اول است.

به گزارش خبرگزاری آنا، فراز کمالوند بعد از پیروزی 2 بر صفر خانگی مقابل پدیده در هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت:‌ وقتی اینهمه تلاش بدون چشمداشتی که انجام می دهید با خبرنگاران تبریک می گویم و شما را در این پیروزی سهیم می دانم زحماتی که شما در کنار هواداران می کشید را به شما هم تقدیم می کنم چون نقش بسزایی داشته اید.
وی ادامه داد:‌ بازی خوبی بود چون دوست ندارم امتیاز خانگی را به هیچ وجه از دست دهیم رو به بازی بسته آوردیم که خدا را شکر هیچ موقعیتی را هم به حریف ندادیم. خوشبختانه با بازگشت اسدی تیم خوب شد گفته بودم که حضور او تاثیرکذار است مشکل اصلی ما کمبود بازیکن است چون در مجموع 14 - 15 بازیکن داریم و 6 بازیکن بیشتر نمی توانستیم جذب کنیم و تمام نفراتی که گرفتیم خوب هستند خدا را شکر در 3 بازی 6 امتیاز گرفتیم اما اعتقادا دارم اگر هفته گذشته آن اتفاقات نامطلوب و ناعادلانه رخ نمی داد الان 9 امتیازی بودیم.
فراز کمالوند با اشاره به تأثیر گرما روی عملکرد بازیکنان صنعت نفت،‌گفت: این باور وجود دارد که گرما تنها روی حریفان ما تأثیر منفی می‌گذارد در حالی که ما بازی‌های بیشتری را در این شرایط به میدان می‌رویم.
وی ادامه داد: یکی از دلایل آسیب‌دیدگی بازیکنان از دست آب بدن به دلیل گرمای زیاد است. گرفتگی‌های زیادی هم به خاطر این موضوع به وجود می‌آید که باید شرایطی را ایجاد کنیم تا در مدت باقیمانده تا پایان فصل گرما اگر امکان دارد تمریناتمان را در شهر دیگری برگزار کنیم.
سرمربی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: این صنعت نفت با تیم مورد نظر من فاصله دارد، هدف‌گذاری ما برای نیم‌فصل کسب حدود 20 امتیاز است اگر به 20 یا حدود 20 امتیاز برسیم، با سابقه مربی‌گری‌ام می‌گویم نه تنها رتبه تک‌رقمی کسب خواهیم کرد حتی می‌توانیم نیم‌نگاهی به کسب سهمیه آسیا هم داشته باشیم.
کمالوند با بیان اینکه در نیم‌فصل 3 - 4 بازیکن برای تقویت تیم به خدمت خواهد گرفت،‌گفت: باید تشکری ویژه از هواداران و رسانه‌ها داشته باشم روزی که به آباداذن آمدم تعدادی دنبال درست کردن دردسر بودند و مدام درباره بازیکنانی که گرفته بودیم اظهارنظر می‌کردند تنها جایی که انتقاد نشد رسانه‌ها بود.
وی افزود: تنها یک مشکل داریم و آن هم کمبود بازیکن است چون تنها 6 بازیکن توانستیم جذب کنیم اگر می‌توانستیم 10 بازیکن بگیریم در کنار بازیکنان سال قبل شرایطمان بهتر می‌شد فقط دعا می‌کنیم که مصدوم ندهیم چون دیدید که با مصدومیت اسدی کار ما سخت شد.
سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به درگیر‌ی‌های پایان بازی با پدیده گفت: از نماینده فدراسیون تشکر می‌کنم که به خوبی ورود کرد دو سه بازیکن را حتماً جریمه می‌کنیم چون وقتی سه امتیاز را گرفته‌ایم دیگر نیازی نیست وارد حاشیه شویم تا برای ما تبعات داشته باشد.
کمالوند درباره دیدار هفته آینده مقابل پارس‌جم گفت: احساسم این است که فوتبال فرآیند خوبی در این شهر ایجاد کرده است و جمعیت خوبی به این شهر آمده است اما بهتر است با ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها از این موضوع نهایت بهره برده شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.