لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تارتار:دروازه‌بان جدید سپاهان که پنالتی گرفت گلری‌ آینده‌‌دار است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: بازیکنان جدید ما نیز در این دیدار خوب عمل کردند و امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری برنا، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار با سپاهان گفت:‌ ابتدا یادی کنیم از قاسم حدادی‌فر و ارزو می کنم خیلی زود برگردد. بچه های ما فوتبالی بازی کردند که مستحق پیروزی بودیم.

تارتار گفت: از اصفهان خاطرات خوبی دارم. هر چند که ما امروز در این دیدار توانستیم سپاهان را تحت فشار قرار دهیم و مستحق پیروزی بودیم و حتی پنالتی‌مان از دست رفت ضمن اینکه سپاهان هم تیم خوبی است.

وی گفت: سپاهان در دفاع بازیکنان جدیدی را جذب کرده و دروازه‌بان اصلی‌اش را هم نداشت آنها امسال تغییرات زیادی داشتند و بازیکنان خوبی گرفتند هر چند کرانچار هم کارنامه مشخصی داشت. ما نیز در هر سه بازی فصل جاری خوب عمل کردیم ضمن اینکه من سال گذشته با این تیم بودم و با توجه به آنکه 60 درصد از ترکیب قبلی را حفظ کردیم با فضای تیم آشنا هستم و بازیکنان نیز با نظر من آشنا هستند. بازیکنان جدید ما نیز در این دیدار خوب عمل کردند و امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی پارس جنوبی تأکید کرد: در پست دروازه‌بانی خیلی حساس است و 50 درصد یک تیم را دروازه‌بان تشکیل می‌دهد و 50 درصد دیگر را 10 نفر دیگر ضمن اینکه امروز دروازه‌بان جدید سپاهان که پنالتی هم گرفت نشان داد گلری‌ آینده‌‌دار است، از سوی دیگر فروزان از دروازه‌بان‌های خوب ماست و ما امسال روی آن حساب کردیم هر چند که با اضافه شدن حامد نورمحمدی این موضوع خیلی به ما کمک کرده است.

تارتار در مورد تعویض‌هایش در این دیدار گفت: ما به دنبال  اهداف خود بودیم و سه بازیکنی که به زمین رفتند شناخت خوبی از هم داشتند ما با این تعویض‌ها دنبال گل تساوی بودیم که خدا را شکر به این خواسته هم رسیدیم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.