لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

جلالی:از امیرحسین صادقی خواستم به درگیری ادامه ندهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم پیکان گفت: امیرحسین صادقی با توجه به اینکه یک سال و نیم درپیکان بود و برای ما بازی کرد، به هیچ وجه مشکل انضباطی نداشت و من کاملاً از این بازیکن راضی هستم .

به گزارش گروه ورزشی آنا، مجید جلالی بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهن گفت: نیمه اول شرایط خیلی خوبی نداشتیم، ولی در نیمه دوم شرایطمان بهتر شد. وقتی که به لحظات آخر می‌رسیدیم درصد شانس بردمان بیشتر می‌شد. باید بگویم که در خط حمله باید قوی‌تر شویم تا بتوانیم از موقعیت‌هایمان به نحو احسن استفاده کنیم. شما نگاه کنید تیم ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است هم از لحاظ کادر فنی و هم از لحاظ بازیکنانی که در اختیار دارند. تیم قدرتمندی است و ما توانستیم جلوی این تیم خوب بازی کنیم و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم.

جلالی در ادامه در خصوص امیرحسین صادقی و اتفاقات روز گذشته اظهار داشت: من از امیرحسین صادقی کاملاً راضی هستم. با توجه به اینکه یک سال و نیم در این تیم بود و برای ما بازی کرد، به هیچ وجه مشکل انضباطی نداشت و من کاملاً از این بازیکن راضی هستم و از او ممنونم، حرفم را گوش داد، از او خواستم به این درگیری ادامه ندهد و این کار را انجام داد. با توجه به اینکه احساس کردم از لحاظ تمرکزی مشکل دارد و نمی‌تواند به بازی فکر کند، امروز در این بازی به او استراحت دادم و به نظرم هیچ مشکلی برای بازی بعدی از لحاظ فنی نداریم.
سرمربی تیم پیکان تهران همچنین در خصوص عملکرد بختیار رحمانی گفت: بختیار شرایط خوبی دارد، بازی به بازی بهتر می‌شود، آماری که ما از وی داریم نشان می‌دهد که شرایط نسبتاً خوبی دارد، سطح دوندگی‌اش بهتر شده و فکر می‌کنم در ادامه بتواند خیلی به ما کمک کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.