لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قلعه‌نویی:درباره داوری نظری نمی دهم چون سن و سالی از ما گذشته است!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی ذوب‌آهن گفت: درست است یک امتیاز خارج از خانه و کلین شیت کردیم ولی از ذوب‌آهن راضی نبودم.

به گزارش خبرگزاری آنا، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل ذوب آهن در هفته سوم مقابل پیکان گفت:‌ به خاطر زمین خوبی که امرز دیدیم از مسئولین شهر قدس تشکر می‌کنیم. کیفیت زمین بسیار عالی بود.
او افزود: ذوب‌آهنهنوز فوتبالی که مد نظر ماست انجام نمی دهد با اینکه در نیمه اول باید حداقل با اختلاف دو گل خارج می شدیم اما رحمان احمدی یکی از روزهای خوبش را سپری کرد و مهاجمان ما هم بی دقت بودند. در نیمه دوم هم سوار بازی بودیم اما اخراجی بوجود آمد که مجبور شدیم بازی را کنترل کنیم. از ذوب‌آهن اصلا راضی نبودیم درست است یک امتیاز خارج از خانه و کلین شیت کردیم اما در مجموع باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم اما نشد پیکانی ها به غیر دو سه مورد نزدیک دورازه ما نشدند.

امیر قلعه‌نویی درباره داوری گفت: اجازه بدهید در این خصوص نظری ندهم چون سن و سالی از ما گذشته است و کارشناسان نظر بدهند.
وی درباره نیمکت خالی ذوب‌آهن گفت: متاسفانه چندین مشکل داریم یکی مصدومان زیادی است که داریم عملا از 9-8 نفری که باید روی نیمکت داشته باشیم تنها تعویض ما رجب‌زاده بود که انجام شد. امیدواریم با اضافه شدن حسینی و مهدی‌پور و مهاجم جدیدی که خریده‌ایم شرایط بهتر شود.
سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا به دوران درخشانی که در اصفهان داشته است بازخواهد گشت، گفت: با همین نیت به اصفهان رفتم که دوران خوب گذشته را تکرار کنم.
قلعه‌نویی درمورد مصدومیت حدادی‌فر گفت: او جراحی را انجام داد که جا دارد از دکتر کیهانی تشکر کنم. حدادی‌فر آنقدر انسان خوبی است که خدا کمکش خواهد کرد تا با شرایط خوبی برگردد.
وی درباره تعویض رجب‌زاده و دلیل قرار نگرفتن او در ترکیب اصلی گفت: او هفته قبل بازی خوبی را انجام داد و برای نیمه دوم روی او حساب کرده‌ بودیم تا همان تاثیرگذاری قبل را داشته باشد. از ابتدا قرار بود فیکس بازی کند اما تشخیص دادیم از او در وقت طلایی نیمه دوم استفاده کنیم. وقتی هم به زمین آمد حداقل می‌توانست دو گل بزند اما به خاطر مصدومیت مجبور شدیم او را زودتر به زمین بیاوریم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.