لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

میثاقیان: خوب شد باختیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم سیاه جامگان گفت: می‌خواستیم برای نخستین بار در سه سال اخیر رکورد بشکنیم اما نشد و این خواست خدا بود.

به گزارش خبرگزاری برنا، اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر فولاد اظهار کرد: با اینکه باختیم و باختن سخت است، اما باید این اتفاق را بپذیریم. بازی است و نباید از ما توقع این باشد که همه را شکست دهیم. خوشحالم که انقدر اعتماد دارند که توقع ایجاد می‌شود. بازی‌ای که باید ما انجام می‌دادیم، فولادی‌ها انجام دادند. تغییراتی در نیمه دوم ایجاد کردیم که مثمرثمر بود اما به گل منجر نشد.

وی ادامه داد: فوتبال دو رو دارد و خوب شد باختیم تا جوانانم ببینند که باخت هم جزیی از فوتبال است. فوتبال است و همه این بازیکنان شکست‌خورده امروز هفته قبل در مصاف با سپیدرود عالی بودند. بازیکنانم تمام توان‌شان را گذاشتند. تیم خوبی داریم، می‌خواستیم برای نخستین بار در سه سال اخیر رکورد بشکنیم اما نشد و این خواست خدا بود.

میثاقیان درباره داوری گفت: این داور اولین بازی‌اش بود و نیاز به فرصت دارد. درباره داوری صحبت نمی‌کنیم. درباره وقت‌کشی هم صحبت نمی‌کنم چون به خودمان باختیم و بهانه نمی‌آورم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.