لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

تولید 7 هزار فوتون ساوانا در سال توسط عظیم خودرو؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو هیأت مدیره عظیم خودرو از طلب ۳۰ میلیون دلاری زاگرس خودرو از فوتون خبر داد و گفت: قرارداد با فوتون قطعی نشده است و در حال رایزنی این موضوع هستیم.

رضا عظیمی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه خودروی مشهد در خصوص همکاری با پروتون و خرید زاگرس خودرو اظهارداشت: طبق قرارداد قرار بود همکاری با زاگرس خودرو ادامه داشته باشد که متاسفانه دوستان ایرانی اختلافاتی را مطرح کردند که همکاری تا رفع این مسایل به تعویق افتاد .
او با اشاره به طلب 30 میلیون دلاری زاگرس خودرو از فوتون، افزود: قرارداد با فوتون قطعی نشده است و در حال رایزنی این موضوع هستیم.
عضو هیأت مدیره عظیم خودرو در مورد همکاری های این شرکت با چینی ها و میزان تولید ساوانا ، گفت: توانایی تولید سالانه 40 هزار خودرو را داریم که بخشی از این ظرفیت به ساوانا تعلق دارد که حدود 7 الی 10 هزار دستگاه خواهد بود . باید اشاره کنم در سگمنت زیر 40 هزار دلار مجبور به همکاری با چینی ها هستیم و بالای 40 هزار دلار به لاکچری های اروپایی اختصاص دارد.منبع: تسنیم

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش