لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

پورموسوی:داور یک پنالتی صد در صد روی مهاجم ما را نگرفت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شاید برخی‌ها فکر می‌کردند هواداران تیم را ترک می‌کنند و تنش ایجاد می‌کنند اما از ما حمایت کردند.

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سید سیروس پورموسوی پس از پیروزی تیمش مقابل سیاه‌جامگان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: به جوانان تیمم افتخار می‌کنم. ما در سومین بازی‌مان بالاخره به پیروزی رسیدیم. ما تازه در اول راه هستیم. از هوادارانی که با شور و هیجان تیم ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. از جوانان فولاد هم تشکر می‌کنم که نشان دادند می‌توان آینده خوبی برای فولاد متصور بود.

وی افزود: نقطه قوت تیم ما، انرژی و انگیزه‌ای است که در تیم‌مان وجود دارد. هواداران هم خیلی از ما حمایت کردند. شاید برخی‌ها فکر می‌کردند هواداران تیم را ترک می‌کنند و تنش ایجاد می‌کنند اما از ما حمایت کردند و نشان دادند که باهوش هستند. قول می‌دهم در آینده به این فولاد افتخار خواهیم کرد.

سرمربی فولاد در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد داوری مسابقه گفت: داور یک پنالتی صد در صد روی مهاجم ما را نگرفت. همانطور که تیم‌ها هنوز جا نیفتاده‌اند، داوران هم چنین وضعیتی دارند. موجی از داوران جوان آمده‌اند و ما باید از آنها حمایت کنیم. شاید اعتراضی هم به آنها داشته باشیم اما قلباً به آنها اعتماد داریم.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.