لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سقوط زن ۲۴ ساله از ارتفاعات آبشار در آمل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زن ۲۴ ساله آملی که از اتفاعات آبشار شاهاندشت سقوط کرده بود با کمک امدادگران هلال احمر آمل نجات یافت.

جمشید نیکزاد رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، گفت:  در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۲ این جمعیت مبنی بر سقوط زن ۲۴ ساله از ارتفاعات آبشار شاهاندشت، بلافاصلا تیم امدادی پایگاه امداد ونجات گزنک جمعیت هلال احمر شهرستان آمل به منطقه اعلام شده اعزام شدند.

 وی با اشاره به اینکه این حادثه حوالی ساعت ۱۵ امروز رخ داده است افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم امدادی پایگاه گزنک به منطقه اعزام شدند و پس از دسترسی به مصدوم، اقدام به اعزام مصدوم کردند.

 نیکزاد گفت: این شخص که از ناحیه دست دچار شکستگی شده بود؛ بلافاصله توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر آمل به درمانگاه گزنک اعزام شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.