لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ماجرای فروش پرتقال‌های شب عید و انباری در بازار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با تاکید بر اینکه سال پرباری را در بازار میوه می‌گذرانیم تاکید کرد که هیچ کمبودی در این بازار وجود ندارد.

حسین مهاجران در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا با بیان اینکه امسال قیمت قریب به 90 درصد اقلام مناسب بود، گفت: در برخی اوقات قیمت میوه افزایش می‌یابد. باید دید اشکال کار کجاست چرا که نه کمبودی در بازار داریم و نه قیمت تولید افزایش یافته است.
وی عنوان کرد: البته قیمت برخی میوه‌های مجلسی مانند گیلاس و سیب گلاب کمی بالاست اما باقی میوه‌ها قیمت مناسب دارند و به فراوانی هم در بازار موجود هستند.
مهاجران درباره فروش پرتقال‌های شب عید و انباری در بازار هم اظهار کرد: در طول سه ماهه تابستان تولید پرتقال نداریم اما تقاضای برای مصرف وجود دارد. البته این تقاضا به حدی نیست که اگر در بازار عرضه صورت نگیرد، دچار مشکل شویم.
وی ادامه داد: عرضه پرتقال در تابستان به بازار میوه‌های تابستانی هم آسیب وارد کرد و قیمت‌ها را پایین کشید.
به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی، این نحوه توزیع مناسب نیست و بارها هشدار داده‌ایم که این رویه به بازار قبل و بعد آسیب وارد می‌کند.
مهاجران گفت: در مجموع قیمت میوه‌ها متعادل بوده و می‌توان گفت که بازار هم از میوه اشباع است.
وی خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد حداقل تا پایان شهریورماه کمبودی در بازار میوه حس نشود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.