لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سیل در علی آباد کتول جان سه نفر را گرفت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در پی هشدار های هواشناسی بر مینای بارش شدید باران در برخی نقاط کشور و احتمال بروز سیل در برخی مناطق کشور، حادثه سیل در شب گذشته جان 3 نفر را در علی آباد کتول گرفت.

به گزارش خبرگزاری برنا، بر طبق هشدارهای سازمان هواشناسی  مبنی بر بارش باران و احتمال طغیان رودخانه های و سیلاب ها در طی روزهای گذشته،  بارش باران در شهرهای مختلف ، منجر به ایجاد سیل در مناطقی چون علی آباد کتول شد.

بر اساس اعلام معاون امداد و نجات هلال احمر استان گلستان،  حادثه سیل  در شب گذشته ، 3 کشته بر جای گذاشت و در حالی که اجساد مفقود شده بودند، تیم های امداد رسانی جهت شروع عملیات تجسس به منطقه اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به هشدار های داده شده، بر اثر بارش شدید باران در شب گذشته (پنجشنبه)، در دهنه محمد آباد کتول و زرین گل کتول سیل رخ داد. در پی این حادثه،  با اعلام مفقودی این خانواده بلافاصله 6 تیم متشکل از25 نفر با تمام تجهیزات به محل حادثه اعزام شده و عملیات تجسس با کمک نیروهای مردمی آغاز شد.

علیرضا صیاد ادامه داد: متاسفانه اجساد این خانواده سه نفره پیدا شد.

همچنین در طی بارندگی شب گذشته، معاون عملیات سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به 85متاثر از سیل و آب‌گرفتگی گلستان و اعزام 13 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به ساکنان6 شهر و روستا خبر داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.