لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

دونده ترکیه برنده مدال طلای 200 متر جهان شد+عکس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دونده کشور ترکیه مدال طلای 200 متر جهان را در اختیار گرفت.

به گزارش خبرگزاری آنا، فینال دوی ۲۰۰ متر رقابت‌های جهانی لندن بامداد امروز در حالی برگزار شد که رامیل گلیو از ترکیه در نبود یوسین بولت با رکورد ۲۰.۰۹ ثانیه قهرمان جهان شد.
ویدوان نیکراک از روسیه و جریم ریچاردز از ترینیداد و توباگو با ثبت زمان ۲۰.۱۱ به ترتیب دوم و سوم شدند. نتانییل میتچل بلک از بریتانیا نیز با ثبت زمان ۲۰.۲۴ چهارم شد.
اوسین بولت قهرمان چهار دوره رقابت‌های جهانی و سه دوره المپیک در دوی ۲۰۰ متر بود. او در این دوره از رقابت‌های جهانی تنها در دوی ۱۰۰ متر دوید و با اختلاف سه صدم ثانیه عنوان قهرمانی را به جاستین گاتلین داد. بولت در آخرین رقابتش در ماده ۴ در ۱۰۰ متر خواهد دوید.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

پیوند ها

طراحی سایت و سئو

سایت صدرا نیوز

بهار نیوز

سلام نو

نو اندیش