لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

عامل اختلاس ۱۰۶۶میلیاردی بانک ملی دستگیر شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد: اختلاس‌کننده بانک ملی شعبه صفی‌آباد اسفراین از توابع استان خراسان شمالی دستگیر و تحویل قانون شد.

به گزارش  پانا به نقل از بانک ملی ایران، متعاقب اعلام دادستانی خراسان شمالی مبنی بر دستگیری شخصی که از شعبه صفی‌آباد بانک ملی در این استان اختلاس کرده بود، بانک ملی اعلام کرد: موضوع مربوط به بهمن ماه سال 95 است که با هوشیاری کارکنان بانک و همکاری مسئولان انتظامی و قضایی از خروج مبالغ اختلاس‌شده جلوگیری و پول‌های مذکور در چند ساعت به بانک برگشت داده شده است.

برپایه این گزارش، شخص خاطی موفق به فرار شده بود که اینک با همکاری مسئولان بانک ملی در استان و مقام‌های قضایی استان دستگیر و تحویل قانون شده است.
بهمن ماه سال گذشته اقدام به‌موقع بانک ملی شعبه بخش «بام و صفی‌آباد» اسفراین، تخلف یکی از کارکنان این بانک در انتقال مبلغ هزار و66  میلیارد ریالی را ناکام گذاشت و وجوه تراکنش‌شده به حساب بانک بازگشت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.