لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

دریافت دیه 100 میلیونی برای بخشش قاتل دختر جوان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دو کارگر ساختمانی،دختری جوان در دهم تیر 88 را به بهانه‌های مختلف به بیابان‌های اطراف پاکدشت کشاندند، پس از آزار و اذیت او را به قتل رساندند و جسدش را به آتش کشیدند.

به گزارش جام جم:کارآگاهان با مراجعه پدر مقتول به اداره پلیس از ماجرا با خبر شدند. او گفت: «دیروز دخترم ناهید از خانه بیرون رفت، اما دیگر برنگشت. او مدتی قبل با پسری به نام احمد آشنا شده بود. آنها قصد ازدواج داشتند اما احمد زیر قول و قرارش زد.»
با کسب این سرنخ، احمد در محل کارش در یک ساختمان نیمه‌کاره دستگیر شد. او در بازجویی‌ها راز قتل ناهید را فاش کرد و گفت: «وقتی از ازدواج با ناهید منصرف شدم، صاحبکارم سعید، پیشنهاد آزار و اذیت او را داد. من قبول کردم و با ناهید قرار گذاشتم. روز حادثه او را سوار ماشین کردیم و به بیابان‌های اطراف پاکدشت کشاندیم. آنجا درگیر شدیم و سعید با ضربه سنگ، ناهید را کشت.»
سعید اما پس از دستگیری، قتل را گردن احمد انداخت و گفت: «آن روز نقشه آزار و اذیت را با احمد اجرا کردیم، اما این خود احمد بود که با روسری ناهید را خفه کرد. چند روز بعد هم به محل رها کردن جسد برگشت و آن را آتش زد.»
هر دو متهم سه بار در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و هر بار، قتل را گردن یکدیگر انداختند تا رسیدگی به پرونده هشت سال زمان ببرد. سرانجام در آخرین جلسه دادگاه که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی برگزار شد، پدر مقتول با دریافت صد میلیون تومان از قصاص گذشت کرد تا متهمان به زندگی بازگردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.