لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ربایندگان پسر مرد پولدار پای میز محاکمه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دو پسر جوان که با همدستی یکدیگر، پسر نوجوان مرد پولداری را از مقابل مدرسه‌اش در ورامین ربوده و از والدینش 150 میلیون تومان پول نقد خواسته بودند صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران» هفدهم آبان پارسال پدر نوجوان ربوده شده، هراسان به کلانتری قرچک ورامین رفت و به مأموران گفت: «پسر 10 ساله‌ام بابک پس از بیرون آمدن از مدرسه به طور مرموزی ناپدید شده است.»پس از این شکایت، کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند بابک همراه دو پسر جوان سوار بر یک موتورسیکلت در نزدیکی مدرسه دیده شده بودند.تحقیقات تخصصی در این‌باره ادامه داشت که آدم‌ربایان در تماس تلفنی با پدر بابک برای آزادی فرزندش درخواست 150 میلیون تومان پول نقد کردند. اما یک روز بعد ناگهان بابک به خانه برگشت و سرانجام مأموران موفق به شناسایی آدم‌ربایان شدند.موسی – 24 ساله – و سعید – 19 ساله – در بازجویی اعتراف کردند که بابک را به خاطر دست یافتن به پول زیاد دزدیده‌اند، اما وقتی دیده‌اند هیچ پولی نصیب‌شان نمی‌شود او را در نزدیکی خانه‌شان رها کرده‌اند.صبح دیروز هر دو متهم در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی اصغر عبدالهی و با حضور قاضی «کیخوا» - مستشار دادگاه – محاکمه شدند. سعید که از اقوام نزدیک نوجوان ربوده شده بود به قضات گفت: «می‌دانستم که پدر بابک مرد پولداری است بنابراین نقشه دزدیدن پسرش را با دوستم طراحی کردیم، بعد هم او را به کارخانه متروکه‌ای بردیم. اما خیلی زود پشیمان شدیم و بابک را رها کردیم.»قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات هر دو متهم وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم خود را صادر کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.