لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

احضار رئیس بیمارستان 39 سال پس از حادثه مرگبار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به دنبال گذشت 39 سال از حادثه ریزش آوار مرگبار در بیمارستان «سینا»ی تهران که منجر به مرگ 11 نفر شده بود، رئیس وقت بیمارستان برای بازجویی وتحقیق به دادسرای جنایی تهران احضار شد.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، احضار وی به دنبال شکایت دو مرد میانسال صورت گرفت که خواستار دریافت دیه پدرانشان شده‌اند که 39 سال قبل بر اثر ریزش آوار بیمارستان، جان باخته بودند.همزمان با تشکیل پرونده و تحقیقات جنایی، پزشکی قانونی اعلام کرد دو مرد موردنظر در یک زمان، در بیمارستان سینا فوت کرده‌اند. علت مرگ هم شکستگی جمجمه و استخوان‌هایشان بوده است، اما آتش‌نشانی اعلام کرد آرشیو این سازمان، اطلاعاتی در رابطه با این حادثه را در اختیار ندارد.

بنابراین بازپرس محسن مدیرروستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، رئیس وقت بیمارستان سینا را در صورت زنده بودن به دادسرا احضار کرد تا در این خصوص از او تحقیق شود.
 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.