لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادارات مازندران مدیریت مصرف برق را سرلوحه قرار دهند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار مازندران طی نامه ای از ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای جلوگیری از اعمال خاموشی، مدیریت مصرف برق را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ ربیع فلاح جلودار در این نامه تاکید کرد: ازآنجایی‌که مصرف برق در تابستان به سه برابر حالت عادی می‌رسد، ادارات و بانک‌ها در ایجاد پیک‌بار نقش اساسی دارند.

وی به رعایت نکات و دستورالعمل‌های مدیریت مصرف برق اشاره و یادآور شد: استفاده از مولدهای اضطراری جهت تأمین برق در ایام گرم تابستان، برگزاری جلسات در ساعات صبح، تنظیم دمای دستگاه‌های سرمایشی بین ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتی گراد. انجام سرویس کولرها، استفاده از اسپلیت باراندمان بالا به‌جای کولرهای قدیمی، استفاده حداکثری از روشنایی روز، استفاده از سنسورهای حرکتی در راهروها و پله‌ها و تنظیمات صرفه‌جویی انرژی در رایانه‌ها، پرینترها و ... می‌تواند نقش بسزایی در کاهش مصرف برق در ادارات، بانک‌ها و ساختمان‌های دولتی داشته باشد.

استاندار مازندران تصریح کرد: بهتر است نکات مدیریت مصرف به‌ویژه خاموش کردن مصارف برق قبل از خروج از محل کار به‌صورت دستورالعمل ساده بر روی دیوار و درب‌های خروجی نصب شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.